Toulejte se lázeňskými lesy a vyhrajte

Procházky během podzimních prázdnin a školního volna mohou být využity k návštěvě lesů, zkoumání nových krásných míst a zároveň k zapojení do soutěže. Lázeňské lesy Karlovy Vary vyhlašují fotografickou soutěž o víkendový pobyt na chatě u jezera, zvěřinu z divočáka a palivové dříví. 

Soutěž probíhá na facebookovém profilu @llkv.cz. Zájemci o účast v soutěži vyfotí místo v Lázeňských lesích Karlovy Vary a se stručným popisem lokality zašlou do komentáře pod příspěvkem nebo do zprávy.

 

Pravidla soutěže:

Soutěž pořádají Lázeňské lesy Karlovy Vary, p. o., Na Vyhlídce 35, 360 01 Karlovy Vary, IČ: 000 74 811

Soutěže se mohou zúčastnit osoby starší 18 let.

Tři výherce vybere komise na základě kvality fotografie a popisu lokality nebo trasy.

Soutěž trvá do 8. 11. 2020. Výherce bude kontaktován do 30. 11. 2020.

Odpovědi se zasílají formou komentáře nebo zprávy na facebookovém profilu @llkv.cz.

První výhrou je víkendový pobyt (pátek až neděle) na chatě u jezera na Odeři (https://www.llkv.cz/nabizime/ubytovani/). Termín si výherce zvolí sám v termínu od vyhlášení výsledků až do 30. 6. 2021. Podmínkou je volná kapacita chaty v daném termínu.

Druhou výhrou je zvěřina z divočáka uloveného v LLKV o hmotnosti přibližně 40 kg. Zvěřina bude k dispozici po ulovení zvěře.

Třetí výhrou je štípané palivové dříví o objemu 2 prostorové sypané metry (prms). Dopravu si výherce zajišťuje sám.

Pořadatel si vyhrazuje právo zveřejnit zaslané fotografie a jejich popis na svých webových stránkách a sociálních sítích, mazat nevhodné fotografie či komentáře ze svého profilu, nevybrat výherce, nebo vybrat méně než tři výherce v případě nevhodných příspěvků do soutěže.

Společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků soutěže. Soutěž není společností Facebook sponzorována, podporována či spravována.