Pronájem budovy Na Vyhlídce

Lázeňské lesy Karlovy Vary nabízí k pronájmu vilu v žádané lokalitě Karlových Varů – Na Vyhlídce. Deset kanceláří (160 m2), společný prostor, byt 1+kk (30 m2) a sociální zařízení se nacházejí ve třech nadzemních podlažích. K budově patří uzamykatelný dvůr a dvě garáže. Celková plocha je 250 m2.

Přízemí: 3x kancelář, koupelna a toaleta. 1.patro: propojené dvě kanceláře, 3x kancelář. 2.patro: 2x kancelář, zasedací místnost a byt 1+kk (30 m2). Půda s částečně využitelnou plochou o výměře 45 m2. Vila je podsklepena. Jsou zde umístěny sklady a plynová kotelna. K budově náleží dvě garáže, jedna je v současné době pronajata. Parkování je zajištěno v uzamykatelném dvoře s parkovací kapacitou šest stání. Lze využít i tři parkovací místa před domem u chodníku.

Dům lze využít jako sídlo firmy, školicí a vzdělávací centrum (autoškola, jazykové kurzy). Topení je zajištěno plynovým kotlem. Po projednání s vlastníkem je možnost vybudování malometrážního bydlení. Budova je nabízena bez zařízení. Na vyžádání bude poskytnuta dokumentace výměr a půdorysů jednotlivých podlaží. Okolí lokality nabízí soukromí a zároveň výbornou dostupnost a občanskou vybavenost.

 

Cena: 30 000 Kč/měsíc

kauce 60 000 Kč; poplatek RK 20 000 Kč

Pro více informací nebo prohlídku kontaktujte: Miroslav Podivín, NEXT REALITY Karlovy Vary, Tel.: +420 725 173 088, info@nextreality.cz

https://www.nextreality.cz

Při komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N87378.